به نام او که آفرید مرا

امروز روز خاصیه  امروز روز افتتاحیه وبلاگه .

امروز تلاش چند ماهه ی من به ثمر نشست .

98/10/25

واقعا نمی دونم چی بگم .

از خیلی ها خواهش کردم که وقتی اولین مطالبم رو توی وبلاگ می ذارم آنلاین باشن و نظرات شونو به اشتراک بذارن .یکی از اونا معلم عزیزم بود،بزرگترین افتخارم این بود که وقتی به ایشان گفتم ،گفتند که به من افتخار میکنند .

من سعی می کنم هر روز توی وبلاگ مطلب و عکس بذارم،امیدوارم بازدید کنندگان هم سعی کنن هرروز نظراتشونو اعلام کنن.

با امید شروع می کنیم و هیچ وقت بهش پایان نمیدیم .

پس لطفا همراهیم کنید تا نا امید نشم و تا ابد ادامه بدم .

من تصمیم دارم که عکس ها ، مطالب و  موسیقی های زیبا و انگیزشی و امید بخش توی وبلاگ جا خشک کنه.

یه اتفاق جدیدی که برای من  قراره  توی این وبلاگ رقم بخوره و علنی بشه اینکه که من دارای تخلص ساحل میشم .شبهای زیادی رو با فکر به اینکه آیا من شایسته ی داشتن تخلص هستم یا نه به خواب رفتم، اما بعدش به این نتیجه رسیدم که لیاقت داشتن هر چیزی رو خود انسان تعیین میکنه و نه هیچ کس دیگر .

امیدوارم سطح جنبه ام آنقدر بالا باشد که از پس ماموریت دشوار سنجش لیاقت سر بلند و پیروز بیرون بیام .

من احساس میکنم که هدفم واقعیه ،چون همیشه بهم میگفتن که هدف یا رویایی که واقعی باشه نمیذاره شب بخوابی و صبح هم زود تر از همیشه بیدارت میکنه .

مانع هارو از سر راه برمی دارم و نمی ذارم سد راهم بشه .

راهی که من در پیش گرفتم مثه آب میمونه ،روانه، تاهر جایی میره، حتی جاهایی که دیگه خودت هم فکرشو نمیکنی که کشش داشته باشه .

حمایت لازمه ولی برنده کسیه که بدون حمایت و حتی باسنگ اندازی های اطرافیانش مواجه بشه اما به پیروزی مطلوبی برسه .اما دیگه اون موقع وقت این نیست که بیای و بگی این بچه ی منه ،این عضوی از خونوادمه و . چون خودت تو بودی که وقتی گفت بهت نیاز دارم پشتشو خالی کردی و تنهاش گذاشتی.

در اون لحظه فکر کردی که دیگه نمیتونه کارش رو به ثمر برسونه اما ناخواسته بهش کمک خیلی بزرگی کردی که حتی اگه همراهیش هم میکردی نمیتونستی اینقدر باعث موفقیتش بشی چون که اون طرف رفته و خودشو قوی تر کرده تا به تو  ثابت کنه که میتونه .

اما همیشه این طوری نیست و اگه طرف مقابل ببینه که هیچ ارزشی براش قائل نیستی خودشو میبازه .

برای سنجیدن افراد توی این موضوع مهم باید اول از چیزای کوچیک شروع کرد .اگه طرف مقابل پا پس نکشید و تونست کارش رو جمع کنه سراغ ماموریت های بزرگتری براش برید اما مراقب اعتماد به نفسش هم باشید که دچار مشکلات بزرگ نشید .

توی نگاه اول خیلی ساده به نظر میرسه اما دنیای عجیب و وسیعی داره.

امیدوارم پیروز از دنیاش بیرون بیاید.

دوستدار همیشگیتان ساحل

نظر معلم عزیزم که در واتساپ به اطلاع بنده رسوندن :سلام نازنینم .بهترین تبریک نثار شما.از خداوند متعال سلامتی و موفقیت روز افزون را می طلبم برای شماکه بهترینی .

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها