به نام گشاینده ی درهای بسته

زندگی مثل ماز می مونه می تونی سخت ترین راه رو برای رسیدن به موفقیت و هدفی که می خوای انتخاب کنی ،می تونی هم نه یه راه آسون روانتخاب کنی .

اگه دقت کرده باشین توی همین ماز هرچی جلو تر میری رسیدن به هدف سخت تر میشه ، زندگی هم همینه هرچی سنت بالا میره هدف هات بزرگتر میشه و رسیدن به اونها دشوار تر .

ممکنه یه جایی بگی این یکی دیگه نمیشه ولی فقط یه کمی تلاش و همت بیشتر می خواد که شاید در اون لحظه نتونیم عزممون رو جزم کنیم.

من معتقدم اینجور وقتا که دیگه کشش تلاش نداریم باید یه نگاه کوچیک به اهداف بزرگمون بندازیم تا دوباره انرژی مثبت جای انرژی ازپا در آورنده ی منفی رو بگیره .

یه روزی میرسه که یه فلش بک می زنی به گذشتت و می بینی تمام اون چیزایی که یه روزی فکر می کردی که عمرا بهشون برسی یو بهترنشو داری!

فکر کنم با یه مثال بهتر می تونیدبه عمق حرفم پی ببرید :

من هیچ وقت فکر نمی کردم توی اداره ی وبلاگ موفق بشم ،حتی فکر نمیکردم که بتونم وبلاگ درست کنم چه برسه به ادارش ،اما الان می بینم سومین روزیه که دارم تو وبلاگ مطلب می ذارم, و با استقبال بی نظیری مواجه شدم.

رویا ها وقتی بدست میان، یه نفس عمیق جای خستگی شون رو می گیره و احساس پیروزی رو جایگزین میکنه.

البته من معتقدم رویای بدست آوردن هرچیزی البته اگه واقعی باشه خستگی نداره فقط حس خوب می ده.

همیشه یادمون باشه که مهم نیست توی چه بازه ی زمانیی یه کارو به سر انجام می رسونی مهم نتیجه ی کارته .

شاید احتمال اینکه یکی ازت بپرسه اینو چقدر براش وقت گذاشتی 1%باشه ، ینی احتمال کمیه البته من می دونم که حتی 1%هم احتمال زیادیه ولی برای اینکه بهت بگن چقدر قشنگه !چجوری درستش کردی ؟نمیشه درصد قائل شد چون همه میگن .

ولی ما میدونیم که توی هر مسئله ای یه استثناءوجود داره که میتونه کل پاراگراف قبل منو تکذیب کنه ، در شرایطی که یه نفر هیچ عکس العملی نسبت به خودت و کارت نشون نمیده بدون که یا مشکل از توئه و روشون نمیشه بهت بگن و اگر مطمئنی که مشکل از تو نیست (هر وقت یه آدم خیلی رک ازت تعریف کرد )بدون اون طرف حال و حوصله ی درست و حسابی نداره و تو که هیچی خودشم نمیدونه چشه .

البته بازم استثناء :شاید نه مشکل از توئه نه از حس و حال طرف مشکل حسودیه که اگه موارد بالا رو میشد کنترل کرد این یکیو دیگه واقعا خود خدا باید درستش کنه .

اگه با یه فرد حسود مواجه شدین فقط براتون آرزوی صبر و تحمل شدید می کنم چون سرو کله زدن باهاش هیچ نتیجه ای نداره الکی خودتونو عذاب ندین و حق و اگر براتون مشکل ساز نبود به اون بدین ولی اگر حسابی براتون دردسر میشد دست به دامن کسی بشید که فرد حسود ازش حساب ببره .

زندگیتون به وفق مراد

دلتون شاد .

دوستدارهمیشگیتان ساحل

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها